Aktuality

INVICTA členem MSI Global Alliance

2. 10. 2023

Advokátní kancelář INVICTA se od 1.10.2023 stává členem mezinárodní asociace nezávislých advokátních kanceláří a účetních/daňově-poradenských firem MSI Global Alliance.

„Příležitosti vstoupit do MSI Global Alliance si velmi vážím. Považuji ji za čest, za ocenění léta trvající tvrdé práce, za důkaz profesionality a vysoké úrovně právních služeb, poskytovaných týmem naší advokátní kanceláře.“ říká Managing Partner INVICTA Martin Mládek a dodává: „Spolu s kolegy se těšíme na osobní setkání s dalšími členy asociace, na sdílení a rozvíjení know-how v rámci Special Interest Groups, meetingy, na nové obchodní příležitosti.“

V srpnu, ještě v průběhu jednání o vstupu do MSI, INVICTA navázala kontakt s českými auditory 22 HLAV, se kterými již komunikuje o prvním společném businessu. Do konce letošního roku plánují partneři advokátní kanceláře navštívit Maďarsko, Rakousko a Slovensko, na počátku roku 2024 pak Německo a Polsko aby se se všemi členy MSI v sousedních státech seznámili osobně.

Z bohaté nabídky Special Interest Groups, skupin provozovaných za účelem sdílení a rozvíjení know-how, si Invicta vybrala mimo jiné Real Estate, Dispute resolution, Mergers & Aquisitions a samozřejmě Environmental, Social & Governance, které jsou jejími klíčovými specializacemi.

Snazší bude také vyhledávání partnerů pro přeshraniční transakce: „Jelikož aktivity řady našich klientů přesahují Českou republiku očekávám, že nám členství v MSI usnadní vyhledávání partnerů působících v cílových destinacích. Např. letos na jaře jsme hledali advokátní kancelář ve Velké Británii.“ komentuje Mládek jednu z výhod členství v mezinárodní asociaci a uzavírá: „Rád bych vyzdvihl lehkost a eleganci, se kterou nás Matthew Gimlette a Andrew Lack provedli přijímacím procesem. Jejich systematický přístup, pohotové reakce, jejich osobnosti nám jen potvrdily, že MSI je pro nás tou správnou volbou. Patří jim mé srdečné díky!“

Autor: INVICTA

Zdroj: Tisková zpráva MSI Global Alliance