Aktuality

Přivítali jsme dvě nové kolegyně do našeho týmu.

1. 11. 2018

Klára Biskupová nastoupila do advokátní kanceláře INVICTA na pozici advokátní koncipientky v listopadu 2018.

Klára absolvovala magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v červnu 2017 a následně na podzim téhož roku složila rigorózní zkoušku z občanského práva. Již během studií působila jako právní asistentka v advokátní a notářské kanceláři. V rámci semestrálního pobytu na Univerzitě v Regensburgu v Německu se věnovala studiu německého rodinného a zdravotnického práva. Svoji právnickou dráhu započala na pozici notářské koncipientky, kde získala zkušenosti zejména z odvětví občanského práva a práva obchodních korporací.

Svůj volný čas tráví Klára nejraději sportovně. Hraje závodně volejbal, příležitostně i plážový, ráda lyžuje, jezdí na kole a na kolečkových bruslích, odpočívá na power józe nebo u dobré knížky. Mluví česky, anglicky a německy.

Jana Holcnerová nastoupila do advokátní kanceláře INVICTA v listopadu 2018 na pozici advokátní koncipientky po absolvování magisterského studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v září 2018.

Během studia Jana absolvovala studijní pobyt na Universty of Lapland ve Finsku, kde se zaměřovala zejména na problematiku práva a životního prostředí. Jana taktéž absolvovala krátký studijní pobyt na Pázmány Péter Catholic University v Maďarsku se zaměřením na Corporate Social Responsibility.

Ve volném čase Jana ráda peče, věnuje se kreativním činnostem a četbě. Má ráda dobré jídlo, víno a cestování. Proto se ráda vydává na cesty, které spojuje s ochutnávkou místních specialit. Mluví česky a anglicky.